Carl Brandt oljemålning

604782

CARL BRANDT (1852-1930): Hälsingland, signerad och daterad C Brandt 1907, olja på duk, ca 60x128 cm

Rum 5

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (8 bud)
4562477
4 200
4559769
4559768
4555851
2 800
4551414
2 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.