Curt Agge oljemålning

604780

CURT AGGE (född 1929): Vinterlandskap, signerad Curt Agge, olja på duk, 142x97 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Curt Agge oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4557260
2 400
4557151
4556568
4551152
1 900
4551152
1 600

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.