Carl Johansson oljemålning

604779

CARL JOHANSSON (1863-1944): Vintermotiv, signerad och daterad Carl Johansson 1903, olja på duk, ca 101x81 cm

Konst, Äldre måleri

Carl Johansson  oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4563817
8 000
4563788
5 600
4563776
4 400
4563760
4 200
4563757

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.