Anshelm Schultzberg oljemålning

604777

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad och daterad Schultzberg 1918, olja på duk, ca 65x97 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (3 bud)

4563167
7 000
4551459
6 600
4551458
5 400

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.