Staty Thailand

604775

STATY, 1900-talets andra hälft, sannolikt Thailand, föreställande prins Pra Apai Manee med instrument, delvis brons och delvis förgylld, höjd ca 36 cm

Konst, Skulpturer

Staty Thailand

Budhistorik (17 bud)
4565033
4564944
1 400
4564852
1 300
4564943
4564852

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.