Mosse Stoopendaal oljemålning

604773

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv i landskap, signerad Mosse Stoopendaal och daterad á tergo -42, olja på duk, ca 41x80 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Mosse Stoopendaal oljemålning

Budhistorik (22 bud)
4563434
6 800
4563430
6 600
4563407
6 400
4563316
6 200
4563405
6 200

Slutpris SEK:
6 800
656 EUR, 745 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.