Jan Zielecki oljemålning

604772

JAN ZIELECKI (född 1949): Komposition, signerad och daterad -79, olja på duk, ca 81x65 cm

Fack 33

Jan Zielecki oljemålning

Budhistorik (13 bud)
4563954
2 400
4563938
4563098
4559483
1 800
4558067
1 700

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.