Anshelm Schultzberg oljemålning

604771

ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945): Vinterlandskap, signerad A.Schultzberg, olja på duk, ca 50,5x73 cm

Behova av rengöring, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Budhistorik (25 bud)
4563967
7 600
4563973
7 400
4563967
7 200
4563972
7 000
4563967
6 800

Slutpris SEK:
7 600
733 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.