Gustaf Carlström oljemålning

604770

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1962): Mor och barn, signerad samt daterad Gustaf Carlström 1942, olja på duk, 111x100 cm

Delvis med krackeleringar

Gustaf Carlström oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4593475
2 800
4590518
1 400
4586091

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.