Nakterhus

604768

NAKTERHUS, med kompass, 1900-talets andra hälft, delvis mässing, senare ställ i teak, höjd ca 58 cm

Skador, lagningar

Nautica/Technica

Rum 7, Hylla 7

Nakterhus

Budhistorik (8 bud)
4557170
750
4555405
700
4548139
650
4555390
600
4548139
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.