Mats Höjer

604767

MATS HÖJER (samtida): ''Atonement'', signerad M Höjer och daterad-76, blandteknik, ca 70x60 cm

Spricka

Rum 7

Mats Höjer

Budhistorik (15 bud)
4557249
1 700
4557163
1 600
4556676
4557162
1 400
4556676
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.