Studiokamera

604765

STUDIOKAMERA / BÄLGKAMERA, 1900-talets första hälft, fodral fanerat i mahogny, märkt E. H. FRIEDE. Berlin, ca 33x29 cm

Diverse, Nautica/Technica

Rum 7

Studiokamera

Budhistorik (20 bud)
4558198
4558575
1 400
4558198
1 300
4558573
4558198

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.