Zdzisaw Prezebindowski oljemålning

604764

ZDZISlAW PRZEBINDOWSKI (1902-1986, Polen): "Hagia Sophia", olja på duk, osignerad, mått ca 87x44 cm

Inköpt direkt av konstnären.

Tavelvagn 2

Budhistorik (13 bud)
4597090
4597043
3 800
4597043
3 200
4597042
4597040
2 800

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.