Sven Inge De Monér Höglund

604761

SVEN INGE DE MONÉR HÖGLUND (1935-2008): Komposition, monogramsignerad och daterad -88, blandteknik, bildmått ca 72x51 cm

Fack 36

Sven Inge De Monér Höglund

Budhistorik (29 bud)
4557693
2 600
4557690
2 400
4557686
4557689
4557686

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.