Kazimierz Posadecki oljemålning

604760

KAZIMIERZ POSADECKI (1904-1970, Polen): Stilleben med frukter och blomster, olja på pannå, signerad samt daterad Posadecki -1968, mått ca 39x58,5 cm

Inköpt direkt av konstnären.

Budhistorik (5 bud)
4580559
5 000
4597970
4 800
4580559
4 600
4580558
4 200
4578630
3 600

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.