Oljemålning

604759

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad -1975, olja på duk, ca 60x90 cm

Smärre ytslitage

Fack 39

Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
4557830
4557704
900
4557697
850
4557669
4551922
750

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.