Oljemålning

604758

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition med hand, monogramsignerad och daterad -76, olja på duk, ca 86x75 cm

Rum 2

Oljemålning

Budhistorik (30 bud)
4558207
5 600
4558204
5 400
4558202
5 200
4558199
5 000
4558201
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.