Axel Lind oljemålning

604757

AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 47,5x110 cm

Färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Axel Lind oljemålning

Budhistorik (15 bud)
4557204
6 600
4556666
6 400
4556666
5 800
4557202
5 600
4556666
5 400

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.