Chiffonjé

604752

CHIFFONJÉ, sengustaviansk, fanerad med mahogny, 2 delad, beslag av mässing, inredning med lådor och fack, höjd ca 122, 114,5x53 cm, nyckel finns

Fanerskador, renoverad, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Chiffonjé

Budhistorik (6 bud)
4556479
950
4554469
900
4552987
850
4550839
4550838
550

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.