Äldre utländsk grafik

604751

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 9 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Paul Rubens, Veirotter, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

Kundcenter

Äldre utländsk grafik

Budhistorik (10 bud)
4558417
1 600
4558415
4558325
4558324
900
4558322

Slutpris SEK:
1 600
157 EUR, 174 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.