Grafik bl a äldre

604748

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 25 st, 17-1900-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, La Croix, Bourdon, Cantarini, Wouverman, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

Kundcenter

Grafik bl a äldre

Budhistorik (11 bud)
4558150
1 600
4558148
4558145
4558140
4558136

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.