Ram

604747

RAM, 1800-talets slut, bronserad, dekor i pastellage, innermått ca 84x122, yttermått ca 120x160 cm

Skador, sprickor

Diverse, Konst

Rum 9

Ram

Budhistorik (23 bud)
4557482
1 700
4555788
1 600
4552540
4554464
4552540
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.