Thomas Sidney Cooper oljemålning

604741

THOMAS SIDNEY COOPER (1803-1902): Stångande tjurar, olja på pannå, otydligt monogramsignerad "T.S.C." i nedre höger hörn, mått ca 25x31,5 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (29 bud)
4597568
7 400
4597576
7 400
4597568
7 200
4597566
7 000
4597562
6 800

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.