Toalettbord 1950/60-tal

604739

TOALETTBORD, 1950/60-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, tre lådor, höjd ca 70, 108x44 cm

Bruksslitage, mindre fanérskador kring sarg samt även mindre stötmärken kring stommen

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen, enligt uppgift tidig NK produktion, saknar märkning

Möbler, Övriga möbler

Rum 6

Toalettbord 1950/60-tal

Budhistorik (9 bud)
4558366
4558364
1 400
4558363
1 300
4558361
4558360

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.