LG Lundberg

604738

LG LUNDBERG (född 1938): "Längesen" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 62/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband" - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

LG Lundberg
Budhistorik (1 bud)

4599685
2019-01-28 13:34:33

2019-01-31 kl 20:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.