LG Lundberg

604736

LG LUNDBERG (född 1938): "Kaihomieli" -ur sviten Havsband, signerad LG Lundberg, 88/100, litografi, bladstorlek 42x32; Häftet "Havsband - 13 litografier av LG Lundberg" medföljer

Oramad

Rum 9, Vagga 2

LG Lundberg

Budhistorik (1 bud)

4585465
2019-01-22 21:48:20

2019-01-27 kl 12:04
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.