Äldre grafik

604735

ÄLDRE UTLÄNDSK GRAFIK, 18 st, 17-1800-tal, olika motiv bl a pittoreska landskap, efter olika konstnärer bl a Tenier, Hans Holbein, Jacob Wagnér, Andreas Achenback, varierande mått

Varierande skick, skador samt beskurna marginaler förekommer

Kundcenter

Äldre grafik

Budhistorik (1 bud)

4556297
2019-01-09 20:08:23

2019-01-10 kl 19:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.