Samuel Colman

604733

SAMUEL COLMAN (England 1780-1845): Landskap med kyrkoruin, signerad S. Colman, olja på duk, ca 94x81 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Samuel Colman

Budhistorik (8 bud)
4559514
5 200
4553552
5 000
4553552
4 800
4553551
4 600
4553414

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.