Oljemålning

604731

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Gård med figur, otydligt signerad, olja på duk, ca 43x60 cm

Krackelering

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Oljemålning

Budhistorik (1 bud)

4550058
2019-01-05 21:48:28

2019-01-11 kl 12:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.