Skänk gustaviansk

604728

SKÄNK, tidigt 1800-tal, gustaviansk, bemålad, två lådor vid fronten samt kantsarg, pardörrar invändigt inred med hyllplan, beslag i patinerad metall, höjd ca 109, 121x58 cm

Bruksslitage, senare bemålning, omarbetad inredning, går ej att låsa

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skänk gustaviansk

Budhistorik (3 bud)

4557349
1 800
4557348
1 400
4550196

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.