Gustav Rudberg oljemålning

604726

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamnmotiv, signerad Rudberg, olja på duk, ca 72x68 cm

Rum 9

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (17 bud)
4559676
5 400
4559673
5 200
4554299
5 000
4559672
5 000
4554299
4 800

Slutpris SEK:
5 400
521 EUR, 592 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.