Trude Schmidl-Waehner

604722

TRUDE SCHMIDL-WAEHNER (USA/Österrike 1900-1979): Parkmotiv, signerad och daterad Trude Waehner 1934(?), akvarell på papper, bildmått ca 44x59 cm

Fack 42

Trude Schmidl-Waehner

Budhistorik

2019-01-10 kl 19:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.