Erik Tryggelin 1916

604717

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Flicka med blomsterkrans, signerad samt daterad 27/6 1916, olja på duk uppfodrat på pannå, ca 31,5x24 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 1

Erik Tryggelin 1916

Budhistorik (3 bud)

4549105
4548526
4548525

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.