Byrå jugend

604712

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, med fyra lådor, grågrönmålad, beslag i mässing, höjd ca 106, 93x56 cm

Ett ben med spricka, senare bemålning, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Byrå jugend

Budhistorik (6 bud)
4555355
1 800
4553122
4551410
4550326
4550079

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.