Bord rokokostil

604711

NORDISKA KOMPANIET, bord, rokokostil, 1900-talets försa hälft, skuren dekor, bemålat, höjd ca 74, 110x74 cm

Slitage, ytskador

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Bord rokokostil

Budhistorik (8 bud)
4559130
4559116
4558800
750
4558706
700
4551397
450

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.