Skänk

604709

SKÄNK, 1800-tal, bemålad, beslag i mässing, dörrspeglar och lådfronter med dekor av räfflade romber, 111, 108x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålad, slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Skänk

Budhistorik (13 bud)
4559653
5 000
4559652
4 800
4559650
4 600
4559647
4 400
4559646
4 200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.