Berndt Lindholm

604705

BERNDT LINDHOLM (1841-1914): Bro, signerad och daterad 1870, olja på duk, 46x52 cm

Utställningar: Finska Konstföreningens utställning 1946, Taidekeskus Pyrri, 1989.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Berndt Lindholm

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
4548932
900
4548426
820
4547857
740
4547079
720
4546599
520

Slutpris EUR:
900
9 326 SEK, 1 022 USD
Utropspris EUR:
2 800