Ikon med ritza, Ryssland

604702

IKON, med ritza, förgylld mässing, Ryssland, 1800-talets andra hälft, samtida ram, ca 17x13,5 cm, med ram 28x25 cm0

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Geijersgatan 14, Göteborg

Ikon med ritza, Ryssland

Budhistorik (4 bud)

4581893
4581635
4581485
4581152

Slutpris SEK:
147 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.