Folke Lind 1977

604699

FOLKE LIND (1931-2011): Stonehenge, signerad och numrerad 85/250, 1978, litografi, bildmått ca 47x66

Folke Lind 1977
Budhistorik (2 bud)

4582482
4576859

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.