Bertil Wahlberg oljemålning

604691

BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Kustbild med båtar, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 120x60 cm

Ej examinerad ram

Rum 5

Bertil Wahlberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4557124
4557099
750
4554263

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.