Åke Johansson oljemålning

604690

ÅKE JOHANSSON (1863-1968): Utsikt från Zorns atelje, Stockholm, signerad Åke Johansson, olja på duk, bildmått ca 90x74 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Åke Johansson oljemålning

Budhistorik (54 bud)
4558146
13 000
4558152
13 000
4558146
12 500
4558151
12 000
4558146
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 255 EUR, 1 425 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.