Konstlitteratur

604688

KONSTLITTERATUR/KATALOGER, (4 vol.); Alexander Calder, Derrière Le Mirroir, No 141 Novembre 1963 (7 litografier + omslag), ca 38x28 cm; Niki de Saint Phalle Utställningskatalogen för "hon-en katedral", 1966, Moderna Museet, ca 36,5x29,5 cm; Matisse, Jazz, 1984, faksimil, ca 39,5x31 cm; Fontana, Galerie Bleue - Pierre, April 1967, ca 29,5x20 cm

Skador, fläckar

Böcker/Kartor, Konst- och kulturhistoria, Konst, Grafik

Monter 8

Konstlitteratur

Budhistorik (19 bud)
4598653
1 400
4598662
1 300
4598653
4588590
4598126

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.