Skåp

604687

SKÅP, 1950/60-tal, med utdragbara lådor samt hyllplan, skodda ben, teak, dekorerad med bokblad ur flora, höjd ca 109 samt 162x45 cm

Renoverad, kompletterad, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp

Budhistorik (38 bud)
4557798
8 800
4557787
8 600
4557783
8 400
4557773
8 200
4557766
8 000

Slutpris SEK:
8 800
849 EUR, 964 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.