Pottskåp

604686

POTTSKÅP, 1900-talets andra hälft, räfflade dörrar, senare bemålning i pärlgrått och svart, höjd ca 76, 46x29 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Pottskåp

Budhistorik (4 bud)

4551033
4548610
450
4547505
4545467

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.