Peter Eklås Velodrome

604684

PETER EKLÅS, mediemöbel, "Velodrome", för SWEFLOW design, samtida, skiktlimmad körsbär, på hjultrissor, märkta Eklås, höjd ca 35, 92x49 cm

Bruksslitage och repor

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 5

Peter Eklås Velodrome

Budhistorik (28 bud)
4557018
4556108
4557017
4556108
1 900
4555751
1 800

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.