Spegel

604677

SPEGEL, märkt GT, Svensk Möbelindusti 1950-tal, ek, ca 95x66 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Speglar

Rum 16

Spegel

Budhistorik (19 bud)
4558000
4557765
1 900
4557999
1 800
4557765
1 700
4557741
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.