Halssmycke vintage

604676

HALSBAND, silver/sterlingsilver, hänge med blå syntetisk spinell, 1900-talets första hälft, längd kedja ca 44 cm, hängets höjd ca 40 mm, total vikt ca 6,6 g

Bruksslitage

Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Halssmycke vintage

Budhistorik (9 bud)
4569636
650
4568950
600
4569630
600
4568950
550
4569627
500

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.