Axel Olson etsning

604667

AXEL OLSON (1899-1986): Strandkväll, signerad Axel Olson, 121/260, etsning och akvatint delvis tryckt i färg, bildyta 38,5x46 cm

Tavelvagn 2

Axel Olson etsning
Budhistorik (2 bud)

4559979
4559088

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.