Börje Skohg

604666

BÖRJE SKOHG (1923-2006): "4 blå hästar", signerad och daterad Skohg 79, akvarell, ca 25x36 cm

Fack 32

Börje Skohg

Budhistorik (2 bud)

4551100
4548470

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.