Georges Lapchine oljemålning

604663

GEORGES LAPCHINE (1885-1950/51): Kustby, signerad G. Lapchine, olja på duk ca 22x27 cm

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Georges Lapchine oljemålning

Budhistorik (20 bud)
4558234
15 500
4558224
15 000
4558224
14 500
4558228
14 000
4558224
13 000

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.